Archiwum Bractwa

Wiara/Religia/Kościół

Rowery

Kultura i rozrywkaDesigned by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Bractwo Pielgrzymkowe
1 procent na rzecz Bractwa Email
Do końca kwietnia wszyscy podatnicy indywidualni mogą rozliczać się ze swoim Urzędem Skarbowym w kontekście przeznaczenia 1 % swojego podatku na rzecz wybranej Organizacji Pożytku Publicznego. Taką organizacją jest Związek Górnośląski i jego jednostka organizacyjna jaką jest nasze Bractwo Pielgrzymkowe.
Więcej…
 
Rekolekcje wielkopostne w Zakopanem Email
Tegoroczne rekolekcje wielkopostne można nazwać rekolekcjami w pełnym tego słowa znaczeniu. Wpływ na taki ich odbiór przeze mnie i większość uczestników miała z pewnością osoba rekolekcjonisty. Nasz obecny opiekun duchowny, ksiądz Władysław Pasiut MS był niemal cały czas z nami i oprócz wspaniałych nauk głoszonych nie tylko podczas Mszy Świętych w każdej chwili był do dyspozycji pielgrzymów.

Więcej…
 
Filmy z opłatka w Oświęcimiu Email
W poniższych linkach kilka krótkich filmików z występu zespołu muzyczno-śpiewaczego naszych przyjaciół z żywieckiego Oddziału Związku Podhalan podczas opłatka w Oświęcimiu.

Więcej…
 
Bractwo w E-ncyklopedii Email
Po obecności metropolity górnośląskiego, Abp. Wiktora Skworca na uroczystości XVII rocznicy naszego Bractwa spotkał nas kolejny zaszczyt: znaleźliśmy się w E-ncyklopedii  wiedzy o Kościele Katolickim na Śląsku, wirtualnej platformie popularyzowania historii Kościoła na Śląsku.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Statystyki

Odsłon : 625361

Goście na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 25 gości 

Związek Górnośląski