Bractwo Pielgrzymkowe

Archiwum Bractwa

Wiara/Religia/Kościół

Rowery

Kultura i rozrywka

TraditioDesigned by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Sylwester bis PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Pytel   
Środa, 01 Luty 2017 16:47

W niedzielę 29 stycznia 104 osobowa grupa członków i sympatyków Bractwa Pielgrzymkowego udała się wynajętymi autobusami do Teatru Rozrywki w Chorzowie na koncert Sylwester Bis. To pierwszy w tym roku wyjazd w ramach działalności kulturalno-rozrywkowej naszego stowarzyszenia.

Przedstawienie pod zagadkowym tytułem "Siedem stron świata" składało się z dwóch pełnych tańca i muzyki części. W pierwszej artyści zaprezentowali barwne muzyczno-tanieczne układy bazujące na rytmach dzikiej Afryki, Amazonii, Australii, Nowej Zelandii czy Azji. W tej części znalazło się także miejsce na piosenki refleksyjne np.Krzyk ciszy.

W antrakcie zaoferowano nam poczęstunek w postaci lampki szampana czy soku pomarańczowego. Po przerwie na scenie zagościły skoczne tańce rodem z Grecji, Hiszpanii, Węgier, Rosji, a w finale dyskotekowe przeboje spod znaku "Oczu zielonych", "Majteczek w kropeczki" wiązanki szant czy  przyśpiewek góralskich, które porwały do wspólnego z artystami śpiewania cała widownię. Bisowane z udziałem publiczności "góralskie kawałki" zakończyły prawie dwu i pół godzinny mocno energetyczny spektakl. Po nim to już tylko szatnia, autobus i powrót do domu z uśmiechem na twarzy (i o to chodziło) co pokazują zamieszczone w poniższym linku zdjęcia.


Zdjęcia (kliknij)


Zmieniony: Czwartek, 02 Luty 2017 21:33
 

Statystyki

Odsłon : 791981

Goście na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 37 gości 

Związek Górnośląski