Bractwo Pielgrzymkowe

Archiwum Bractwa

Wiara/Religia/Kościół

Rowery

Kultura i rozrywka

TraditioDesigned by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Komunia Święta naszego najmłodszego pielgrzyma PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Pytel   
Poniedziałek, 15 Maj 2017 08:13
Nasz najmłodszy pielgrzym, Mikołajek, który wiele jeździł z nami na pielgrzymki w dniu 14 maja w kościele p.w Św. Jadwigi Śląskiej przyjął do swojego serduszka Pana Jezusa.

Mikołajek jeździł z nami już od trzeciego roku roku życia. Zaczął skromnie, z rodzicami w Krakowie, ale później już z dziadkiem i babcią często uczestniczył w pielgrzymkach wielodniowych gdzie często pełnił funkcję kościelnego zbierając kolekty w czasie Mszy Świętych. W tym zbieraniu odznaczał się niezwykłą skutecznością - żadnemu pielgrzymowi nie przepuścił, rzadko kto rzucał  dziecku do koszyczka monetę.
Teraz z racji tego, że chodzi do szkoły, będzie miał o wiele mniej możliwości. Za to otwiera się nowy etap w jego pielgrzymiej przygodzie: w prezencie dostał rower, na którym będzie mógł udzielać się w naszej miedzyparafialnej grupie rowerowej "Camino Silesia Team". Rodzice już powli łykają rowerowego bakcyla.
Poniżej kilka zdjęć z uroczystości komunijnej. Na zdjęciach Mikołajek z rodzicami, dziadkiem oraz z rodzicami i katechetą.

Zmieniony: Poniedziałek, 15 Maj 2017 19:22
 

Statystyki

Odsłon : 952994

Goście na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 

Związek Górnośląski